Informace pro inzerenty

Neděle, 01. srpen 2010
Hodnocení článku
(0 hlasy)

INZERCE V TISKU

Pestrá nabídka formátů inzertních ploch umožňuje každému klientovi nalézt v časopisech Referátový výběr strategicky i finančně nejvýhodnější prostor pro prezentaci svých výrobků a služeb.

Standardní ceník a všeobecné obchodní podmínky poskytují stálým klientům možnost využívat individuální slevy, speciální výhody, bonusy, balíčky v rámci mimořádných akcí a věrnostní programy.

Mediálním agenturám zasílá vydavatelství aktuální informace o časopise, produktech, cenách a připravovaných akcích na vyžádání.

KOMPLETNÍ SERVIS

Redakce přijímají již hotové tiskové podklady přímo od klientů nebo jejich zastupujících agentur podle předem stanovených technických parametrů a podmínek.

Pro klienty, kteří nemají výtvarné studio k dispozici, nabízí vydavatelství grafické i redakční zpracování všech typů inzerátů.

V případě zájmu tiskový servis vydavatelství pro klienta navrhne a vyrobí letáky, brožury, katalogy a ostatní informační materiály určené ke vkládání i jiným formám propagace. Další reklamní služby zajistí vydavatelství na klíč pro zákazníka podle jeho individuálních potřeb.

INZERCE NA WEBU

Internetové stránky poskytují nové možnosti inzerce s širším dosahem reklamního sdělení. Formáty reklamního prostoru a technické parametry bannerů jsou navrženy s ohledem na standardně užívané typy.

Inzerce v elektronické verzi Referátového výběru zahrnuje vedle variant známých poutačů a flashových reklam také možnost zveřejnění reklamních pozvánek, zpráv a článků, kazuistik a instruktážních videí.

Na novinky a aktuální informace na webových stránkách upozorňuje redakce své čtenáře aktivně každé dva týdny.

Poslední úprava Středa, 01. prosinec 2010
Administrátor

Administrátor

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Více v této kategorii: Objednávka inzerce-tisk »
 
Všechna práva vyhrazena © 2008 - Referátový výběr
TOPlist